Zde se nacházíte: / Elektrický odšťavňovač

Elektrický odšťavňovač

(1) Bielmeier

BIELMEIER Parní hrnec a odšťavňovač BHG 645

S pomocí multifunkčního přístroje BIELMEIER Parní hrnec a odšťavňovač BHG 645 si můžete připravit nejen klasická jídla, ale i vlastní jedinečné zeleninové, ovocné nebo bylinkové šťávy.


Parní hrnec

Vaření v páře zaručí nejen zdravý způsob přípravy chutných pokrmů, ale i úsporu času a energie: můžete připravovat dvě nebo více jídel najednou. Vařením v páře šetrně připravíte zeleninu, ryby, drůbež nebo brambory. Nedochází k přepalování tuků a nevznikají tak karcinogenní látky. Jídlo si tak zachová více vitamínů, minerálů, antioxidantů, esenciálních mastných kyselin a stopových prvků.  

Mějte na paměti, že vaření v páře je nejzdravější způsob úpravy pokrmů. Potraviny vařené v páře se nevysušují a zůstává zachovaná jejich pevná konzistence. Barva a chuť jsou touto metodou vaření intenzivnější, a proto není často zapotřebí mnoho soli ani koření. Protože jsou jednotlivé nádoby oddělené, nedochází tak k přenosu vůní ani chutí.


Odšťavňovač

Tento celonerezový hrnec je možné využít také jako odšťavňovač. Vyzkoušejte osvědčenou tradiční metodu odšťavňování, zkombinovanou s kvalitou a technickým pokrokem současnosti.

Vezměte příchuť šťáv do vlastních rukou a připravte si tak Vaše jedinečné ovocné, zeleninové či bylinkové nápoje.

Rozhodněte sami o množství cukru a ostatních přidávaných substancích. Chraňte sebe, Vaši rodinu a děti před výrobky s vysokým obsahem chemických přísad, cukru a látek zesilující či zvýrazňující chuťové vlastnosti. Tento způsob zpracování je výhodou při alergii na různé druhy potravin, pro diabetiky a jako doplněk zdravé výživy.

Mějte přehled o obsažených látkách a ingrediencích a vychutnejte si tak čisté svědomí z Vašich vyrobených šťáv.

 


Výrobků na stranu: 18 36 72 Galerie Malé řádky
Třídit podle:  Název Cena
BIELMEIER Parní hrnec a odšťavňovač BHG 645 BIELMEIER Parní hrnec a odšťavňovač BHG 645 Kód: 645028 Skladem
BIELMEIER Parní hrnec a odšťavňovač BHG 645 z nerezu, k vaření v…
2.469,00 Kč
Výrobků na stranu: 18 36 72
Třídit podle:  Název Cena