Zde se nacházíte: / Silgranit kuchyňské baterie - informace

Silgranit kuchyňské baterie - informace

  • 2

 

  • 2

Kuchyňské baterie SILGRANIT®-Look


Estetika a funkčnost do Vaší kuchyně

Výběrem barevného kuchyňského dřezu SILGRANIT® a příslušné BLANCO kuchyňské baterie dodáte Vaší kuchyni harmonii a rovnováhu.

Dokonalá souhra kuchyňské dřezové baterie a dřezu přináší do kuchyně maximální míru estetiky a funkčnosti. V tom spočívá zvláštní síla baterií BLANCO. Vzhledově atraktivní a technicky vyspělé nabízí spoustu výhod - od barevně a designově perfektního sladění s dřezem až po vybavení inteligentními detaily individuálně přizpůsobenými osobním potřebám.


Kvalita do posledního detailu

  • Žádný zpětný tok špinavé vody: u baterií se sprchou brání integrované zpětné ventily tomu, aby byla špinavá voda nasáta zpět do vodovodního potrubí
  • Keramická těsnění zajišťují dlouhou životnost, lehký chod a odolnost proti tlaku
  • Eliminace vodního kamene: patentovaný perlátor zaručuje minimální usazování vodního kamene

 

SILGRANIT®-Kuchyňské baterie – die aktuellen Farben

 antracit

anthrazit

 aluminium

alumetallic

 hedvábně šedá

seidengrau

 bílá

weiß

 jasmínová

jasmin

 šampaň

champagner

 písková

sand

 koňak

cognac

 tartufo

tartufo

 kávová

cafe

 

 

Stylové baterie pro každého

Ke každému kuchyňskému dřezu SILGRANIT® Vám nabízíme široký výběr vysoce kvalitních dřezových baterií SILGRANIT®-Look. Níže naleznete nabídku baterií v tlakovém i beztlakovém provedení.
Ještě před uskutečněním objednávky prosím zkontrolujte, zda máte nainstalovaný ohřívač vody (bojler) ve spodní skříňce pod dřezem.

Tlakovou nabo beztlakovou kuchyňskou baterii?

Tlakové dřezové baterie jsou určeny k připojení na centrální ohřev vody (bojler), ale i k instalaci na průtokový ohřívač. Tyto kuchyňské baterie mají dvě připojovací hadice, které jsou instalovány k přívodním trubkám nebo rohovým ventilům vedeným ve zdi (teplá / studená voda), popř. přímo k průtokovému ohřívači. Baterie s výsuvnou sprchou je vybavená ještě jednou další připojovací hadicí.

Beztlakové (nízkotlaké) dřezové baterie jsou zapotřebí v případě, pokud je ohřev vody zajišťován beztlakovým ohřívačem vody (bojlerem). Tyto kuchyňské baterie mají tři připojovací hadice – jedna hadice slouží na připojení studené vody z vodovodního řádu vedené ve zdi, dvě zbývající hadice jsou instalovány k beztlakovému ohřívači vody. Baterie s výsuvnou sprchou je vybavená ještě jednou další připojovací hadicí.

Ještě před uskutečněním objednávky prosím zkontrolujte, zda máte zabudovaný ohřívač vody (bojler) ve spodní skříňce pod dřezem.

 

Beztlaková baterie s
trubkovým přívodem

Beztlaková baterie
se sprchou

1 = přípojka studené vody  •  2 = studená voda  •  3 = teplá voda  •  4 = ohřívač vody (bojler)