5 způsobů, jak zvýšit vaši sexuální inteligenci

Sexuální inteligence: co to je?

Pravděpodobně někteří z vás se setkali s termínem sexuální inteligence. Tento koncept však není pro každého tak zřejmý.
Sexuální inteligence je vědomí vašeho těla a vašich potřeb, jakož i schopnost porozumět druhé polovině. Osoba s vysokou inteligencí zná své tělo, ví, co mu dává potěšení, může otevřeně mluvit o svých touhách a vnímá potřeby partnera.
líbající se pár
Sexuální inteligence není jen o těle, ale také o mysli, je to také zásadní schopnost řešit problémy, předvídat, vzájemně se poznat a učit se ze zkušeností. Stejně jako jakákoli inteligence, i tato může být rozvíjena.
Skládá se z mnoha faktorů: intuice, znalosti, zkušenosti. Podle vědců dosahuje asi 20 % lidí na světě nejvyšší hodnoty. Navzdory očekávání to nejsou lidé, kteří měli mnoho partnerů. Jsou to obvykle lidé s malým počtem sexuálních partnerů, kteří neztrácejí čas prchavými záležitostmi a jsou schopni vytvářet stabilní vztahy.

1.      Neovládejte se

Sex by měl být spontánní a měl by nám poskytovat svobodu a potěšení. Není nic horšího než kontrola v ložnici. Zapomeňte na vyčnívající bříško, jizvy nebo celulitidu. Soustřeďte se na pocity tady a teď.

2.      Nechte se unést

Osvoboďte své emoce v posteli. Chcete křičet, křičte. Váš partner to ocení.

3.      Přístup k sexu se smyslem pro humor

Sex má být zábava. Neberte sex příliš vážně, prostě se bavte. Sex ve vašem vztahu nesmí být tabu.
nahá žena s kostkami ledu na zádech

4.      Promluvte si se svým partnerem

Nenechávejte ve svém vztahu žádná tabu a rozhodně ne v sexuální zóně. Nedostatek konverzace o vašich potřebách, touhách a očekáváních, v průběhu času může zkazit váš vztah a způsobit, že se stane stereotypní.

5.      Prolomte mýtus „dokonalého sexu“

Existuje „dokonalý sex“? Nepřemýšlejte o tom, protože začnete být frustrovaní. Změňte své myšlení a žijte podle zásady, že je to prostě dobrý sex, a pokud z něj nebudete spokojeni, promluvte si o svých potřebách se svým partnerem.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup