Kočičí soukromí

Tak co milí kočkaři a kočkařky, taky jste doma tak napadáni kvůli takové maličkosti, jako je kočičí záchůdek? Vždyť ti naši miláčci se bez něj neobejdou. Taky řešíte s celou rodinou kam s ním? Aby to měli kočičky blízko a dobře přístupné. Aby to nebylo cítit. Aby to „zapadalo“ do interiéru. Aby to návštěvu nepraštilo do nohy i do nosu hned ve dveřích. Zkrátka ideální řešení, kam ho elegantně „uklidit“. Někde to může být větší problém než s toaletou pro dvounožce. Doufáme, že vám s tím trochu pomůžeme. A ve vaší smíšené rodině nastane opět harmonie Pár tipů kam ho schovat pro vás máme.
 kočka ve dveřích
Skříň či komoda
Samozřejmě ta, která bude sloužit jen k tomuto účelu. Není vhodná ta, kde máte šaty. Naprosto nevhodná je ta potravinová v kuchyni!
 mytí pacičky
Stolek
Tedy prostor pod ním nebo v něm. Lze použít prakticky jakýkoli, kde bude dost místa. Na zakrytí můžete použít i vhodnou látku. Případně vytvořit pomocí knoflíků, zipu či spony originální zapínání.
 
Koupelna
Většinou tam příliš místa navíc nemáme, ale také to jde. Kočičí „místečko“ lze vytvořit i v samostatné koupelnové skříňce.
 
Truhla nebo bedna
K tomuto účelu lze využít i zajímavou dřevěnou truhlu či bednu od čehokoli. A začlenit ji vhodně do bytu. „Poklady“ zůstanou návštěvě spolehlivě uzamčeny.
 
Lavice
Nahoře můžete sedět a uvnitř může být ukryto kočičí království. Lze využít lavici v předsíni, která slouží při přezouvání. Nebo tu, co je součástí kuchyně.
 
Nezapomeňte na to, aby měli kočičí obyvatelé svůj záchod stále přístupný – lze to zajistit i vyříznutím otvoru ve skryté části použitého kousku nábytku. Přístupnost platí i pro vás, když ho budete uklízet. Záchod by neměl být daleko od místa, kde mají kočky potravu a vodu. Uvnitř skrýše můžete kromě záchoda umístit i jiné věci. Třeba chovatelské potřeby, kočičí kosmetiku a samozřejmě kočičí krmení. To lze nějakým způsobem zajistit u všech výše uvedených možností. Záleží jen na tom, kolik máte k dispozici místa.
 
Tak přejeme hodně úspěchů a kreativity milí kočkomilové!
 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup