Networking je otázka zítřků

Společnosti se snaží držet krok s dnešní dobou a obzvláště pak s pokrokem technologickým. Informace křičící na vás na každém rohu, ale je velice těžké je nějak usměrnit a rozpoznat ty důležité od zavádějících. I v oblasti HR personalistiky hrají tyto informace klíčovou roli, neboť pokud dokážete najít v mase lidí právě ty klenoty pro Váš podnik, pak je prosperita na dosah ruky.
počítače a binární kód
Přímo od zdroje
Informace potřebné k úspěšnému vedení společnosti je nejlepší získávat přímo u zdroje, to znamená od lidí s podobnými zkušenostmi a návrhy na řešení daných situací. Tento druh zkušeností spadá pod tak často omílaná slova „know-how“. Právě na tom, co je obsaženo pod tímto pojmem, většinou stojí celé společnosti. Pokud máte dostatek zkušeností, vaše adapce na změny trhů je o to snadnější, vyhnete se hrozbám spojenými se změnou poptávky a dokážete snadněji rozpoznat a chopit se příležitosti.

Připravte se na večírek
Na různé networkingové události narazíte velice často. Je to významná chvíle pro všechny podnikatele, jelikož právě zde mají tu možnost uvědomit si kámen úrazu ve firemním podnikovém plánu, anebo získat tolik potřebné kontakty. Můžete se zde setkat s lidmi se zkušenostmi expanze jejich značky do zahraničí, rady na úspěšný marketingový tým či novou inovační strategii. 
podnikatelský nápad
Networking pohodlně na Vašem počítači
Jak doba pokračuje, čas je čím dál vzácnější komoditou na trhu. Toto sdílení informací ztratilo na interakci, a proto se networking nabírá na virtuální podobě. Vytváří se různé portály, kde máte informace po krátkém pátrání okamžitě k dispozici. Musíte ovšem vědět, kde hledat a jak s informacemi naložit. Není ani nic nového, že HR personalisté přesunuli svoji pozornost právě zde, můžou totiž snadno získat přehled o potenciálních zaměstnancích a prověřit si jejich zkušenosti či získat doporučení po zobrazení kontaktu bývalého zaměstnavatele.

Dnes můžete oslovit budoucího šéfa i účtem na Facebooku.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup