Postel pro děti je více než jenom kus dřeva

Ratolesti různé věkové kategorie potřebují dosáhnout kvalitního spánku, který by jim takzvaně dobil baterky. Aby ovšem mohly fungovat na sto procent hned po probuzení, měl by být jejich spánek více než jenom pohodlný. Úkolem rodičů je proto zakoupit jim postel, která nebude pouze nábytkem, ale i ideálním nástrojem k tomu, jak se postarat o jejich pohodlí v nočních hodinách.
Postel s úložným prostorem 90 x 200 Drevenynabytek-borovicemasiv patří mezi tu nejčastější volbu, kterou rodiče jejich dětem pořizují. Její velikost zapadne do každého pokoje pro děti a taktéž nabídne komfort širší věkové hranici ratolestí. V nabídce masivních postelí z kvalitního dřeva ji dokonce nalezete i v provedení, které design dětského pokoje přizpůsobí vašemu osobitému stylu.spící dítě

Proč 90 x 200 cm?

Většina rodičů po fázi, kdy se jejich dítě v dětské postýlce necítí už komfortně – začne přemýšlet nad postelí, kterou by nemuseli v nejbližších letech vyměnit za větší. Lůžko, které je na šířku a délku tím nejideálnějším je právě to s rozměrem 90 x 200 cm a uspokojí i potřeby dorůstajících pubertálních dětí.
Je tedy namístě označit tuto postel jako univerzální a chytrou volbu pro všechny rodiče, kteří tento druh nábytku nechtějí vyměnit za nový v několika nejbližších letech nebo dokonce vůbec.dřevěná postel

Postele z masivu a její barevné odstíny

Je správné při výběru dětské postele myslet nejen na lůžko přiměřené velikosti, ale i na kvalitu dřeva. V popředí je pořád masiv, který je zárukou spokojenosti a dlouhověkosti jakéhokoliv druhu nábytku, a to i dětské postele. Investice do něho se vám tedy vyplatí a umožní vašim dětem mít stabilní a pevnou konstrukci postele, do které se budou každou noc těšit.
Barevné odstíny masivního dřeva jsou nesmírně vkusné a zapadnou do pokoje jak pro kluka, tak i do toho holčičího. Buk, dub, olše, přírodní varianta nebo bílá a šedá barva, vám dopřejí vybrat si dle vašeho přání takovou, která by do vašeho interiéru fantasticky zapadla i po estetické stránce.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup