Středomořská perla aneb olivový olej z farmy Chiavalon

Pokud jste si už někdy dali olivový olej na lžičku a nechutnal vám, vězte, že jste možná sáhli po nekvalitním produktu, kterými se české super a hypermarkety bohužel jen hemží. Abyste si koupili olivový olej s puncem BIO, zpracovaný s láskou a úctou k plodině, díky níž se Středomoří stalo dopravní tepnou a centrem obchodu, musíte oslovit rodinnou farmu. Tajemství se totiž skrývá v tradiční sklizni a ve vyšší ceně se odráží i pečlivost, se kterou probíhá výroba tohoto tekutého zlata. Zklamáni, ale rozhodně nebudete, ať už kvalitou nebo výslednou chutí, co si porozumí s mnoha různými jídly.

Chiavalon Mlado - Organic

Vychutnejte si tekuté olivy v rozmanité podobě

Dnešní svět nabízí mnoho chutí a vůní, ale když zkusíte jednou chorvatský olivový olej, nebudete chtít jen tak přestat. Proč? Třeba proto, že je velmi rozmanitý a nenabízí jen jednu variantu – těch je tu více a každá z nich je vhodná pro jiný druh kuchyně. Vybere si tedy každý? Bez nadsázky ano, protože rozmanitost chutí oliv, které rostou často jen pár mil od sebe, je až mimořádná. V kuchyni rozhodně nepůjde jen o jeden odstín chuti, naopak, využijte jich co nejvíce a vychutnejte si potěšení z objevování nových věcí, která se v gastronomii rovná snad jen objevování nových krajů a kulturních vlivů po celém světě.
Skutečným klenotem na Istrii je Chiavalon Mlado, což je olivový olej připravovaný vždy v prvních třech dnech sklizně. Právě proto je jeho aroma tak omamné, vyjde z něj vše, co se v olivách celý rok poctivě střádá, pěkně pod hřejivým istrijským sluncem. Zeleninový salát nebo grilovaný tuňák, zkrátka vše, co si jen račte přát. Někdy stačí jen pár kapek a pokrm je pak úplně jiný, o to voňavější, o to chutnější. Kouzlu chorvatských olivovníků podlehnete hned a dost možná zapomenete i na to, že olivy rostou také na Krétě nebo v Andalusii, a i zde jsou vyhlášenou plodinou!

Chiavalon

Nechejte se ukolébat na zlatavých vlnách

V dnešním světě, který je plný chemie, je BIO olivový olej doslova balzámem pro duši, že? Dejte mu šanci a buďte si jistí, že vás nezklame. O zdravotních benefitech oliv se napsalo už mnohé a když si je necháte přivézt až domů v tekutém stavu, chybu určitě neuděláte. Zlatavé vlny vás donesou přímou cestou k pohodě duševní i fyzické, takové, která už od antiky zdobí všechny jižanské regiony. Místa, kde se opravdu umí žít a vychutnávat si každou minutu plnými doušky, i kdyby zrovna třeba trochu zapršelo!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup