Tommy Hilfiger

Americká národní společnost, která byla dříve známá jako Tommy Hilfiger Corporation se zabývá návrhem oděvů a to nejen pro muže, ale i ženy a děti. Vyrábí dokonce i produkty, mezi které můžeme zařadit obuv, doplňky a mnoho dalších. Možná vás překvapí to, že vyrábí dokonce i vybavení do bytu, které se hodí opravdu všude.
růžpvá obuv
Samotná společnost vznikla již v roce 1985 a to v USA. Konkrétně v New Yorku. Zakladatelem je Tommy Hilfiger.
Právě kariéra v oblasti týkající se módy začala už v roce 1968, kdy samotný Tommy byl spoluzakladatelem obchodu, který se nazýval People’ s Place, nacházející se v New Yorku.
Později se i on sám přestěhoval do New Yorku a stal se módním návrhářem, který pracoval hned na několika různých světových značkách. Patří mezi ně například i Jordache Jeans.
V roce 1985 s podporou Mohanema Murjaniho debutoval jeho první kolekci, ve které bylo k vidění chinos nebo knoflíkové košile.
Značka Tommy Hilfiger společnost Murjani ale v roce 1989 opustila a poskytla finanční podporu společnosti Silas Chou.
Málokdo ví, že počáteční zaměření této společnosti bylo pouze na mužské sportovní oblečení.
silueta běžkyně
V dnešní době má značka sídlo v Amsterdamu a po celém světě můžete vidět a navštívit vlajkové obchody, které se nachází například v Amsterdamu, Berlíně, Praze, Londýně a mnohých dalších městech.
Pokud byste chtěli někdy do obchodu zavítat, pak určitě máte možnost. Jen ji musíte využít.
Můžete si být více než jisti tím, že společnost vyrábí ty nejkvalitnější produkty, které něco vydrží, takže se nemusíte bát toho, že kdybyste si něco zakoupili, tak by se vám to v zápětí poškodilo nebo nic nevydrželo.
Pokud se zeptáte těch, kteří od této značky něco málo vlastní, určitě uslyšíte jen samou chválu, jelikož značka Tommy Hilfiger si zakládá na spokojených zákaznících.
Věřte, že si vybere opravdu každý. Sortiment rozhodně není malý.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup