Velká touha

Nu, my se zde v tomto krátkém článku pokusíme jejich tvrzení vyvrátit.  

Jasně, že pokud si někdo přeje letět na Mars, budeme mu jeho přání jen těžko nějak vyvracet. Ale dejme tomu, že si někdo hodně přeje třeba nový vůz. Nebo by rád bydlel ve svém. Tahle přání se tedy týkají rozdílných věcí, ale mají společný základ. A tím je nedostatek peněz. Protože kdyby je dotyčný měl, tak si žádanou věc prostě koupí a jeho touha bude naplněna.  

Dvacet euro

Jenže právě nedostatek peněz to právě brzdí. Auto ani domek nestojí pár šupů, a pokud se bude onen člověk živit poctivě, jen těžko si na to uspoří. Ne, že by to nešlo, ale splní si své touhy až v důchodu, pokud se toho vůbec dožije. Proto se nabízí jedno dosti snadné řešení. A je také hodně rychlé.  

Americká hypotéka bez registru je skutečně hodně bleskurychlá finanční výpomoc pro toho, kdo chce větší obnos. Tím jsou míněny částky kolem půl milionu a výše. Ale lze samozřejmě půjčit i méně. 

Proč je v názvu půjčky, tedy zde hypotéky zmíněno, že je bez registrů? 

Lodička z bankovky

Každá instituce je ze zákona povinna si ověřit bonitu žadatele. Tedy jeho schopnost splácet zapůjčenou částku. A pokud má člověk v registru záznam, nedostane nic. Právě proto je zde zmíněno ono „sousloví“ bez registru. Firma, která vám půjčí jej nebere v potaz tak, jak to dělají někde jinde. Prostě to dělá jinak. Mimochodem, také se zde neberou žádné poplatky předem, jak bývá začasté zvykem. Jinde zaplatíte za žádost o půjčku, úředník naklepe někam vaše údaje a hned požaduje zaplatit nějakou sumu. A až si seženete spoustu potřebných dokladů tak vám sdělí, že kvůli záznamu v registru, kdy jste zapomněli zaplatit někde někomu jednu splátku vám nedají nic.  

Ano, tak to skutečně chodí. Ne však zde v našem případě, zde se všechno platí jen příznivého vyřízení. A pak také ihned po sepsání smlouvy dostanete žádanou částku na účet. 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup