Vyklízecí a likvidační práce

Zdědit nebo koupit například chalupu na venkově může být jistě velice příjemnou záležitostí. Obvykle ale také přináší jednu velkou starost. Bývalí majitelé buď už nestihli nebo prostě nechtěli odvézt staré věci a nechali je tam, kde jsou. Zejména půdy bývají plné nepotřebností a starého harampádí. A není to vždy příjemná záležitost. Nánosy stoletého prachu dovedou pěkně zkomplikovat situaci. Další potíží je, kam všechny tyto zbytečnosti dát.

půda

  • Stejně na tom může být i případný sklep.

Vyklizení půdy nebo popřípadě vyklizení sklepa se může obejít bez jakýchkoliv obtíží a starostí. Stačí ten správný kontakt a vše proběhne způsobem, který vám bude nejvíce vyhovovat.

  • Jestliže se bude jednat o větší množství věcí nebo suť, pak je řešením přistavení kontejneru přímo na místo.
  • V případě likvidace nábytku či menšího vyklízení, je lepším řešením odvoz přímo do sběrného dvora.

O nic z těchto záležitostí se ale nebudete muset starat. Po dohodnutí se o nejschůdnější cestě, se firma pustí rovnou do díla.

EKO likvidace je samozřejmostí

Kromě vyklízení zmíněných prostor je pochopitelně v nabídce i vyklizení bytu nebo kanceláří. Do nabízených služeb tedy logicky patří i odvoz papíru, plastu, dřevěných i kovových předmětů. Starosti si nemusíte dělat ani se skartací a odvozem dokumentů.

vyklízení bytu

  • U všech materiálů se bude jednat samozřejmě o EKO likvidaci.

    • Ve vybraných sběrných dvorech se všechny materiály roztřídí a recyklují.

Práce započnou až po vašem souhlasu s cenovou nabídkou

Ceny za provedené služby budou vyúčtovány podle pevného ceníku. Vyklízecí práce o menším rozsahu mohou být dohodnuty bez osobního kontaktu. Jestliže se jedná o rozsáhlejší práce, pak se sjedná schůzka s technikem, který vše odhadne, propočítá a pak sdělí přibližnou cenu prací.

  • Vše bude tedy zahájeno až po vašem odsouhlasení.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup