Zpeněžte své zlato


Pokud si někdo někdy pořídí investiční zlato, činí tak zpravidla ze dvou základních důvodů:

  • Chce do tohoto kovu investovat své jmění a tím ho zajistit pro budoucnost, protože zlato zaručeně svoji hodnotu neztratí, na rozdíl od lecčeho dalšího, co nás životem provází.
  • Investuje do něj ze spekulativních důvodů, tedy kupuje ho proto, aby ho později ještě dráze prodal, až bude zrovna situace na trhu tomuto přát.

placky zlaté (2)

Ať už je volbou dotyčného investora to či ono, případně obojí současně, jedno je jisté. A sice to, že má-li se na zlatě vydělat, mělo by se toto nakupovat tehdy, když je zrovna menší poptávka a toto tak zlevňuje, a k prodeji by naopak mělo dojít v době, kdy je cena co nejvýše.
A co to znamená pro ty z našinců, kteří mají nějaké ty investiční slitky nebo mince? Především to, že by měli prodávat rovněž tehdy, když se to vyplatí. To znamená právě v současnosti.
Právě dnes nahrává takovému prodeji skutečnost, že

  • je o zlato vyšší zájem, a tudíž vzrostla cena, jež je zájemci o koupi prodávajícím nabízena
  • a česká měna je nyní oslabená, což zisk z prodeje zlata ještě umocňuje.

Takže ten, kdo vlastní investiční slitky či mince renomovaných značek, by neměl otálet. Měl by využít výkup zlata, který se právě v těchto dnech mimořádně vyplatí. Jak se o tom každý hravě přesvědčí nahlédnutím do ceníku této firmy, jenž je denně aktualizován.

bitcoin (1)
Kdo právě nyní, a právě tady prodá, rozhodně nebude finančně tratit. Právě naopak. Dostane takové peníze, o jakých by si i ještě vcelku nedávno mohl nechat leda tak zdát. A je tu vlastně lhostejné, jde-li o investiční slitky pořízené přímo zde, nebo pocházející od konkurence, od jiných prodejců nebo bank, jež někdy svým klientům zlato zprostředkovávají, ale následně už ho neberou zpět.
A proč byste měli čekat na později, kdy není zaručeno, že se ještě bude někdy podobná nabídka opakovat?


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup